Make your own free website on Tripod.com

Apie gyvunelius

PAPUGOS
PAGRINDINIS
PATARIMAI(sunys)
KATES
ZIURKENAI
FRETKOS
SINSILOS
TRIUSIAI
SUNYS
PAPUGOS
NAMINE PELEDA
KANARELES
VEZLIAI
ZIRGAI
SVECIU KNYGA
KONTAKTAI
Konkursai :D
MINI GYVUNELIU KLUBO PIRAMIDE
Nuorodos
ANEKDOTAI

Yra 330 papūgų rūšių. Jos skiriasi ne tik savo dydžiu, spalva, bet ir charakteriu. Papūgos – labai brangūs gyvūnai, todėl ne kiekvienas įstengia nusipirkti tokią kaip žako ar ararauna rūšies papūgą.
Visoms papūgoms yra labai svarbu, kad su ja žaistų, ji neliktų viena. Ilgai nebendravus su papūga, ji gali iš nuobodumo pradėti pešioti savo plunksnas, o tai jau labai blogas įprotis. Norint išvengti tokių nepatogumų, dažniau išleiskite papūgą iš narvelio, įrenkite jai žaidimų aikštelę, narvelį papuoškite įvairiais žaislais, skirtais specialiai papūgoms. Tiesa, niekada neverta persistengti, nes papūga gali pradėti galvoti, kad šeimininkas yra ji, o ne jūs! Svarbiausia turėti tam tikras namų taisykles. Paukštis privalo jas suprasti ir jų laikytis.

Araraunos.
Tai labai didelės papūgos. Jos užauga net iki 90 cm dydžio. Šioms papūgoms reikalinga didelė erdvė. Yra daug mažesnių šių papūgų porūšių. 

Žako.
Tai papūgos, kurios puikiai sugeba pamėgdžioti garsus. Žako plunksnos yra raibai pilkos, o uodega raudona. Vidutinis dydis – 33 cm.

Kakadu

 Šios papūgos puikiai mėgdžioja garsus. Jos užauga iki 33 cm dydžio. Kakadu yra gana triukšmingi paukščiai. Jiems reikia didelio narvo ir daug erdvės.

 
Amazonės

 Tai bene draugiškiausios papūgos. Daugiausia plunksnų yra žalių, jos užauga nuo 25 iki 37 cm dydžio. Šios papūgos turi polinkį tukti, todėl maitinkite savo augintinę maistu, turinčiu nedaug kalorijų.

triclaria.JPG

Nimfos
Tai gana pigios ir nedaug erdvės reikalaujančios papūgos. Jos puikiausiai tiks pradedančiajam papūgų augintojui. Užauga iki 30 cm dydžio.

Banguotosios papūgėlės
Tai itin pigios papūgos. Užauga iki 18 cm dydžio. Geriausiai laikyti bent dvi.
 

Enter supporting content here